Komunikaty

Programy operacyjne

Program Operacyjny Narodowa Strategia Spójności

Regionalny Program Operacyjny
Województwa Podkarpackiego
2007-2013

linia oddzielająca

logo psnz

PODKARPACIE STAWIA
NA ZAWODOWCÓW

linia oddzielająca

Program Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013

linia oddzielająca

Centrum Wspierania Inicjatyw Transgranicznych

linia oddzielająca

Europejski Fundusz Społeczny

linia oddzielająca

Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego

Wybory Samorządowe 2014

 

wybory 2014

Wybory Samorządowe 2018

 

wybory samorządowe 2018

Wspieramy

 Kocham nie biję
linia oddzielająca
 Telefon zaufaniaDziewięć drużyn z terenu powiatu krośnieńskiego, wyłonionych podczas turniejów gminnych lub wskazanych przez gminy, rywalizowało o Puchar Starosty Krośnieńskiego: LKS Jasiołka Jaśliska; GLKS Karpaty Klimkówka; GKS Wisłok Krościenko Wyżne; KKS Dwór Kombornia; LKS Tęcza Zręcin; LUKS Burza Rogi; LKS Zorza Łęki Dukielskie; LKS Lubatówka; LKS Nafta Splast Jedlicze.
W pierwszą niedzielę sierpnia na stadionach w Korczynie i Komborni rozegrano XX Turniej Piłki Nożnej, który oficjalnie otworzył wicestarosta Adolf Kasprzyk witając zawodników, trenerów i przybyłych gości. Życzył wszystkim dobrych wyników, gry fair play oraz bezpiecznej rywalizacji.

Drużyny podzielono na trzy grupy. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, a ich zwycięzcy spotkali się w finale. Każdy mecz trwał 2 x 15 minut. Rozgrywki przeprowadzono równolegle na stadionach w Korczynie i Komborni, dzięki czemu organizacja turnieju przebiegła bardzo sprawnie. Drużyny wykazały wolę walki, rywalizacja była zacięta, a gra wyrównana.
Do ścisłego finału zakwalifikowały się drużyny: ZKS Nafta Splast Jedlicze, LKS Zorza Łęki Dukielskie i KKS Dwór Kombornia . Mecze finałowe rozgrywane były również systemem „każdy z każdym”. O wygranej decydowała liczba zdobytych punktów, wynik bezpośredniego spotkania oraz stosunek bramek. Zwycięzcom turnieju została drużyna LKS Zorza Łęki Dukielskie. Drugie miejsce wywalczyła Nafta Splast Jedlicze, na pozycji trzeciej uplasował się KKS Dwór Kombornia.
Zwycięzcy otrzymali puchary, nagrody rzeczowe i dyplomy, które wręczali starosta Jan Juszczak, wicestarosta Adolf Kasprzyk, urzędujący członek Zarządu Powiatu Aleksander Mercik, radni powiatu Marian Pelczar i Stanisław Kenar, wójt gminy Korczyna Jan Zych oraz radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego Dariusz Sobieraj. Zamykając turniej starosta Jan Juszczak podziękował wszystkim drużynom za udział w turnieju i pogratulował zwycięzcom – Bardzo dziękuję za Wasz udział, sportową postawę i emocje. Życzę Wam w zbliżającym się sezonie dobrych wyników i kibiców, aby bez względu na wyniki nigdy Was nie opuszczali. Mam nadzieję, że za rok znów się spotkamy w dobrej atmosferze. Słowa podziękowania przekazał wójtowi gminy Korczyna za współorganizację turnieju, sędziom za obiektywną pracę, gospodarzom stadionów za możliwość przeprowadzenia rozgrywek oraz OZPN w Krośnie za pomoc przy organizacji turnieju i SPPR w Krośnie za opiekę medyczną. Gratulacje i podziękowania drużynom złożył także wójt gminy Korczyna Jan Zych.
Mecze sędziowali: Krzysztof Wojnar, Piotr Prajsnar, Maciej Solecki, Paweł Pitak, Jacek Sirko, Wiesław Pyzia, Mateusz Gumienny, Jarosław Grześków.

 Galeria zawiera 26 zdjęć, które ilustrują sytuację opisaną w tekście.

 

patron powiatu

Polecamy

Kontakt

Krosno, ul. Bieszczadzka 1
Centrala: 13 43 75700
Fax: 13 43 75715
e-mail
: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Starosta: 13 43 75713
Wicestarosta: 13 43 75720
Sekretarz: 13 43 75716

Punkt Potwierdzania

 

Punkt potwierdzania

SIP

System Informacji Przestrzennej Powiaatu Krośnieńskiego

  • Nasz powiat VII VIII 2018

 

Podkarpacie stawia na zawodowców

interreg banner