Komunikaty

Programy operacyjne

Program Operacyjny Narodowa Strategia Spójności

Regionalny Program Operacyjny
Województwa Podkarpackiego
2007-2013

linia oddzielająca

logo psnz

PODKARPACIE STAWIA
NA ZAWODOWCÓW

linia oddzielająca

Program Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013

linia oddzielająca

Centrum Wspierania Inicjatyw Transgranicznych

linia oddzielająca

Europejski Fundusz Społeczny

linia oddzielająca

Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego

Wybory Samorządowe 2014

 

wybory 2014

Wybory Samorządowe 2018

 

wybory samorządowe 2018

Wspieramy

 Kocham nie biję
linia oddzielająca
 Telefon zaufaniaNa terenach zielonych przy ul. Zdrojowej w Rymanowie-Zdroju, 17 czerwca odbył się VII Piknik Rodzinny organizowany przez Przedsiębiorstwo Sanatoryjno-Turystyczne ,,Stomil” Sp. z o.o. oraz GOK w Rymanowie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Starosta Krośnieński Jan Juszczak i Burmistrz Gminy Rymanów Wojciech Farbaniec. W przedsięwzięcie zaangażowało się ponad stu partnerów i sponsorów.

Celem formuły wydarzenia była integracja lokalnej społeczności. Niedzielnie popołudnie upłynęło pod znakiem wielokierunkowej edukacji z wykorzystaniem różnych form zabawowych.
- Niezwykle bogaty program, siedem paneli tematycznych (prozdrowotny, sportowy, bezpieczeństwa, integracyjny, artystyczny, ekologiczny i zabawowy) oraz liczne konkursy  z nagrodami  to wynik nie tylko naszej pracy, lecz również to efekt doskonałej współpracy z partnerami  i sponsorami.  Z całego serca dziękuję im za hojność, ogromną pomoc i okazane zaufanie. Dzięki ich zaangażowaniu z powodzeniem zorganizowaliśmy kolejną edycję Pikniku, przy tym rozwinęliśmy jego formułę, czyniąc ją ciekawszą i bardziej urozmaiconą – informuje Agnieszka Fornal-Urban, Prezes PST ”Stomil” Sp. z o. o.
Duże zainteresowanie wzbudziła wizyta paraolimpijczyka Andrzeja Szczęsnego, twarzy panelu integracyjnego skierowanego do osób z niepełnosprawnością, Organizatorzy przygotowali specjalną ofertę uwzględniająca potrzeby tej grupy.
Po raz pierwszy uczestnicy Pikniku mieli okazję zmierzenia się z medalistami mistrzostw świata i Europy juniorów podczas symultany szachowej.
Tegoroczna edycja Pikniku przypadła na czas inauguracji mistrzostw świata w piłce nożnej, dlatego szczególny akcent został położony na aktywność fizyczną. Stąd też obecność Akademii Piłkarskiej Beniaminek - jednego z najlepszych ośrodków zajmujących się szkoleniem młodych adeptów tej dyscypliny.  Wspomniany panel uświetniły  pokazy MMA grupy z Krosna, prowadzonej przez trenera Adama Tomasika oraz liczne konkursy sprawnościowe.
Podczas pikniku odbył się pokaz akrobacji na drążku pionowym ,,Pola Dance”, koncert muzyki peruwiańskiej, prezentacja balonu Cellfast Baloon Team, ponadto występy solistów oraz zespołów instrumentalno-wokalnych oraz grupy tanecznej ,,Mała Gracja” z Krosna, aktualnego Mistrza Polski Formacji Tanecznych PTT w kat. do lat 12.
Prezentacja sprzętu gaśniczego i pokaz ratownictwa wysokościowego w wykonaniu strażaków z Komendy Miejskiej Powiatowej Straży Pożarnej w Krośnie, pokaz sprzętu policyjnego Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, a także symulator dachowania należący do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie to jedne z głównych elementów panelu bezpieczeństwa.
Całości dopełniły przejażdżki kolejką turystyczną, kule wodne, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy i przejażdżki kucykiem. Zwieńczeniem wieczoru koncert zespołu ,,Kapitał”.

 

Galeria zawiera 12 zdjęć, które ilustrują sytuację opisaną w tekście.

patron powiatu

Polecamy

Kontakt

Krosno, ul. Bieszczadzka 1
Centrala: 13 43 75700
Fax: 13 43 75715
e-mail
: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Starosta: 13 43 75713
Wicestarosta: 13 43 75720
Sekretarz: 13 43 75716

Punkt Potwierdzania

 

Punkt potwierdzania

SIP

System Informacji Przestrzennej Powiaatu Krośnieńskiego

  • nasz powiat lipiec sierpien 2018

 

Podkarpacie stawia na zawodowców

interreg banner