Wybory Samorządowe 2018

wybory samorządowe 2018

Powiat Krośnieński znalazł się w gronie pięciu samorządów nominowanych do XVIII edycji Podkarpackiej Nagrody Samorządowej w kategorii Powiat.
Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego, Tygodnik regionalny „Nowe Podkarpacie” i Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych nagradzają najlepsze samorządy Podkarpacia w kategorii powiat, miasto, gmina. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 8 czerwca w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.

Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Sukcesy naszych miast, gmin i powiatów w kadencji 2014 - 2018”.
Kapituła Konkursowa nominowała do każdej kategorii po pięć samorządów.

Na pierwszym planie marszałek województwa Władysław Ortyl wręcza akt nominacyjny staroście krosnieńskiemu Janowi Juszczakowi. W tle stoją podkarpaccy samorządowcy.

W imieniu samorządu Powiatu Krośnieńskiego Akt Nominacyjny z rąk marszałka województwa podkarpackiego Władysława Ortyla odebrał starosta krośnieński Jan Juszczak. Głównym kryterium, które brano pod uwagę przy ocenie były inwestycje wykonane przez samorządy oraz działania innowacyjne na rzecz lokalnej społeczności, a także inwestycje wykonane wspólnie z gminami, miastami i urzędem marszałkowskim.

• nasz powiat lipiec sierpien 2018