Logo Fundusze Europejskie, flaga bPolski, logo województwa podkarpackiego, falaga Unii Europejskiej

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ogłosiła termin rekrutacji do projektu „Innowacyjne Techniki Projektowania i Wytwarzania w Branży Lotniczej - SOLIDWORKS/CNC” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020, Oś Priorytetowa IX Jakość edukacji i kompetencji w regionie, Działanie 9.5 Podnoszenie kompetencji osób dorosłych w formach pozaszkolnych.

Termin przyjmowania zgłoszeń: 16.05.2018 – 30.06.2018r.

Projekt skierowany jest do osób dorosłych, zamieszkałych teren województwa podkarpackiego zainteresowanych z własnej inicjatywy zdobyciem, uzupełnieniem lub podnoszeniem kwalifikacji zawodowych w zakresie szkoleń zawodowych SOLIDWORKS oraz CNC.
Szczególnie premiowane podczas rekrutacji będą:
• kobiety,
• osoby bezrobotne,
• osoby z niepełnosprawnościami,
• osoby w wieku powyżej 50 roku życia,
• osoby zamieszkałe na terenach wiejskich,
• osoby o niskich kwalifikacjach zawodowych.

W ramach projektu 200 jego uczestników będzie mogło skorzystać z jednego
z wybranych przez siebie szkoleń zawodowych wraz z egzaminem certyfikującym (SOLIDWORKS lub CNC). Uczestnicy zostaną objęci kompleksowym wsparciem,
w którego skład wchodzi:
• Szkolenia – SOLIDWORKS (80h) lub CNC (140h w tym 60h zajęć teoretycznych oraz 80h zajęć praktycznych)
• Zwrot kosztów dojazdu na szkolenia
• Profesjonalne materiały szkoleniowe
• Catering na każdych zajęciach szkoleniowych

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY !!!

Dokumenty rekrutacyjne można złożyć osobiście lub za pośrednictwem poczty/kuriera:
a) osobiście w siedzibie Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Szopena 51, 35-959 Rzeszów – pokój 311 od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7.00 do 15.00;
b) pocztą/kurierem na adres pocztowy Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Szopena 51, 35-959 Rzeszów - liczy się data wpływu dokumentów rekrutacyjnych do Biura Projektu, data stempla pocztowego nie może być wcześniejsza od daty rozpoczęcia naboru.

Szczegółowe informacje dostępne są w biurze projektu:
Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. Szopena 51,
pokój nr 311 (II piętro)