Komunikaty

Programy operacyjne

Program Operacyjny Narodowa Strategia Spójności

Regionalny Program Operacyjny
Województwa Podkarpackiego
2007-2013

linia oddzielająca

logo psnz

PODKARPACIE STAWIA
NA ZAWODOWCÓW

linia oddzielająca

Program Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013

linia oddzielająca

Centrum Wspierania Inicjatyw Transgranicznych

linia oddzielająca

Europejski Fundusz Społeczny

linia oddzielająca

Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego

Wybory Samorządowe 2014

 

wybory 2014

Wybory Samorządowe 2018

 

wybory samorządowe 2018

Wspieramy

 Kocham nie biję
linia oddzielająca
 Telefon zaufaniaPo raz piętnasty w Krośnie odbyły się Targi Edukacyjne, podczas których swoje stoiska prezentowały szkoły ponadgimnazjalne z terenu miasta Krosna i powiatu krośnieńskiego. Jak co roku zainteresowanie było bardzo duże.

Szacuje się, że targi odwiedziło około 1800 gimnazjalistów. Mają one pomóc uczniom w podjęciu trudnej decyzji jaką jest wybór dalszej edukacji.
Podczas targów młodzi ludzie mogli zdobyć informacje na temat kierunków kształcenia, rekrutacji, dodatkowych zajęciach i atmosferze panującej w danej placówce oraz porozmawiać z doradcami zawodowymi na stoisku poradni psychologiczno – pedagogicznych.
Szkoły dla których organem prowadzącym jest Powiat Krośnieński dostosowują swoją ofertę kształcenia do zmieniającego się zapotrzebowania na rynku pracy i własnych możliwości w zakresie bazy i kadry. Oferują atrakcyjne kierunki kształcenia, wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, pracownie dydaktyczne wyposażone w nowoczesny sprzęt, ciekawą ofertę zajęć pozalekcyjnych oraz staże zagraniczne.
Na tegorocznych targach zaprezentowały się m.in.: Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Jedliczu, Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu, Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Iwoniczu – Zdroju, Zespół Szkół w Iwoniczu, Zespół Szkół przy Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Iwoniczu.
Wszyscy zainteresowani otrzymali informatory dla kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2018/2019. Oferta edukacyjna szkół prowadzonych przez powiat dostępna jest także na stronie internetowej: www.powiat.krosno.pl w menu Edukacja.

Galeria zawiera 7 zdjęć, które ilustrują sytuację opisaną w tekście.

patron powiatu

Polecamy

Kontakt

Krosno, ul. Bieszczadzka 1
Centrala: 13 43 75700
Fax: 13 43 75715
e-mail
: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Starosta: 13 43 75713
Wicestarosta: 13 43 75720
Sekretarz: 13 43 75716

Punkt Potwierdzania

 

Punkt potwierdzania

SIP

System Informacji Przestrzennej Powiaatu Krośnieńskiego

  • Nasz powiat VII VIII 2018

 

Podkarpacie stawia na zawodowców

interreg banner