Wybory Samorządowe 2018

wybory samorządowe 2018

Po raz 15 w hali widowiskowo – sportowej przy ul. Bursaki w Krośnie odbędą się Targi Edukacyjne. Wszyscy zainteresowani gimnazjaliści wraz z rodzicami będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną przygotowaną przez szkoły ponagimnazjalne z terenu miasta Krosna i powiatu krośnieńskiego oraz skorzystać z pomocy doradców zawodowych.

Uczniowie mogą liczyć na kompleksową informację dotyczącą między innymi warunków rekrutacji, zajęć pozalekcyjnych, staży czy kierunków kształcenia.
Na targach swoją ofertę zaprezentują szkoły ponadgimnazjalne między innymi: Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Jedliczu, Zespół Szkół im. Armii Krajowej w Jedliczu, Zespół Szkół w Iwoniczu, Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Iwoniczu Zdroju, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy funkcjonujący w ramach ZSGH w Iwoniczu Zdroju, Zespół Szkół przy Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Iwoniczu.Uroczyste otwarcie targów odbędzie się 26 marca br. o godz. 8.30.
Targi będzie można zwiedzać do godz. 16.00.

• nasz powiat lipiec sierpien 2018