W dniu 1 marca 2018 r.  odbył się w Rzeszowie Wojewódzki konkurs: ,,Poznaj swoje Prawa w Pracy” adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Organizatorem konkursu była Państwowa Inspekcja Pracy (Główny Inspektorat Pracy i okręgowe inspektoraty pracy), a  jego celem było popularyzowanie wśród uczniów wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia  i innej pracy zarobkowej.
Do rywalizacji stanęło 63  uczestników z 32  szkół. Zespół Szkół przy OSiW OHP szkołę reprezentowali  Krystian Bołaz uczeń II klasy ZSZ i Szymon Bielecki uczeń III klasy ZSZ .
Konkurs polegał na rozwiązaniu testu składającego się z 35 pytań. Laureat I miejsca uzyskał 34 punkty natomiast uczniowie naszej szkoły otrzymał: Krystian 31 punktów, Szymon 30 punktów, zajmując kolejno 4 i 5 miejsce. W tak doborowym gronie i na poziomie wojewódzkim wynik naszych uczniów jest ogromnym sukcesem!!
Uczniów  do konkursu przygotowywała mgr Małgorzata Wawro. Gratulujemy sukcesu!

Galeria zawiera 4 zdjęcia, ilustruje sytuację przedstawioną w tekście.

• nasz powiat maj czerwiec 2018 Strona 01