Zespół Szkół w Iwoniczu oferuje wynajem budynku internatu wraz z zapleczem kuchennym dla zorganizowanych grup w okresie ferii letnich.
Nasza placówka jest położona w miejscowości Iwonicz, przy ul. Zadwór 15, w odległości 5 km od uzdrowiska Iwonicz-Zdrój.

Internat znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 4 ha, na której znajduje się zespół boisk „Orlik - 2012”, bieżnia na 100 m ze skocznią w dal oraz niepełnowymiarowe boisko trawiaste do piłki nożnej. Na terenie posesji znajduje się też parking na około 45 miejsc postojowych, monitorowany przy pomocy kamer telewizyjnego systemu dozorowego.
Dysponujemy 50 pokojami 2-3 osobowymi, wyposażonymi w indywidualne węzły sanitarne. Każde piętro internatu posiada świetlice oraz dostęp do sieci internetowej Wi-Fi. Jest również dostępna cyfrowa telewizja naziemna.
Ośrodek posiada w pełni wyposażone zaplecze kuchenne z jadalnią, której powierzchnia wynosi ok. 285 m2. Przygotowanie posiłków we własnym zakresie. Jest w nim również dostępna świetlica o powierzchni ok. 80 m2.
Zorganizowanym grupom, po wcześniejszym uzgodnieniu, udostępniamy salę sportową o wymiarach 12 m x 24 m i salę gimnastyczną z lustrami o wymiarach 7 m x 14 m oraz boisko „Orlik”.
W promieniu 15 km od ośrodka znajduje się wiele atrakcyjnych obiektów turystycznych i zabytkowych. W Krośnie dwie kryte pływalnie, Muzeum Podkarpackie (największa w Europie kolekcja lamp naftowych), Centrum Dziedzictwa Szkła, Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu, Rezerwat przyrody „Prządki”, zamek „Kamieniec”, Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce, i wiele innych.
Można też organizować wycieczki autokarowe połączone z wędrówkami pieszymi w atrakcyjnych krajobrazowo i przyrodniczo miejscach w Magurskim i Bieszczadzkim Parku Narodowym (Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, Zalew Soliński, kolejka wąskotorowa, zagroda pokazowa żubrów w Mucznem). W odległości ok. 80 km znajduje się też Muzeum – Zamek w Łańcucie.
Z Iwonicza-Zdroju organizowane są jednodniowe wycieczki np. do Lwowa, na Słowację czy Węgry.

Zapraszamy do składania ofert cenowych na wynajem internatu szkolnego wraz z zapleczem kuchennym, z przeznaczeniem na cele noclegowe, w okresie wakacji 2018 roku.
Warunkiem rozpatrzenia oferty jest zobowiązanie do wykorzystania przez oferenta przynajmniej trzech tysięcy osobodni w okresie wakacji, tj. od 1 lipca do 25 sierpnia 2018 r. oraz wykazanie przez oferenta przynajmniej trzyletniego okresu działalności związanej z organizacją wypoczynku letniego dla grup turystycznych.
W ofercie należy podać proponowaną stawkę czynszu za jeden osobodzień.
Oferty należy składać w formie pisemnej do dnia 15 stycznia 2018 r. w sekretariacie Zespołu Szkół w Iwoniczu, ul. Zadwór 15, 38-440 Iwonicz, osobiście lub za pośrednictwem poczty.
Po dokonaniu wyboru najkorzystniejszej oferty, zawarta zostanie umowa najmu obiektu na okres wakacji (od 1 lipca, do 25 sierpnia 2018 r.), z możliwością jej późniejszego przedłużenia.

Obiekt można oglądać w dni robocze w godzinach od 8.00 do 20.00.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny:

Dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu

• Nasz Powiat 5 2017