Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne "Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców" organizowane przez Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich Województwa Podkarpackiego. Spotkanie adresowane jest do mikro, małych  i średnich  przedsiębiorstw planujących pozyskać dotację z Funduszy Europejskich.

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje na temat wsparcia dla potencjalnych beneficjentów z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 ze szczególnym uwzględnieniem aktualnego konkursu w ramach poddziałania 1.4.1 Wsparcie MŚP oraz Programu Polska Wschodnia, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w zakresie planowanych naborów na 2017 rok.
Termin spotkania: Krosno – 23 stycznia 2017, godz. 10.00, miejsce: Urząd Miasta Krosna, ul. Staszica 2, sala narad (I piętro).
Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia telefoniczne pod numer 798 771 192 lub e-mailowe na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Należy podać imię i nazwisko uczestnika/ów, instytucję reprezentującą oraz miejsce spotkania informacyjnego.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które powinniśmy zapewnić.
Spotkanie jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 Szczegółowych informacji udziela:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krośnie
Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
ul. Staszica 20, 38 – 400 Krosno
tel. 798 771 192
www.fundusze.podkarpackie.pl
www.funduszeeuropejskie.gov.pl
Program spotkania w załączeniu:
Załączniki: Program spotkania

• Nasz Powiat 5 2017