Komunikaty

Programy operacyjne

Program Operacyjny Narodowa Strategia Spójności

Regionalny Program Operacyjny
Województwa Podkarpackiego
2007-2013

linia oddzielająca

logo psnz

PODKARPACIE STAWIA
NA ZAWODOWCÓW

linia oddzielająca

Program Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013

linia oddzielająca

Centrum Wspierania Inicjatyw Transgranicznych

linia oddzielająca

Europejski Fundusz Społeczny

linia oddzielająca

Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego

Wybory Samorządowe 2014

 

wybory 2014

Wspieramy

 Kocham nie biję
linia oddzielająca
 Telefon zaufania



„Moje Boże Narodzenie” to tytuł konkursu plastycznego, który na stałe wpisał się w Festiwal Świat Bożego Narodzenia, organizowany od 17 lat przez Starostwo Powiatowe w Krośnie wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Jedliczu i gminą Jedlicze.
Celem przedsięwzięcia jest oprócz kultywowania tradycji bożonarodzeniowej jest pobudzanie aktywności twórczej dzieci i młodzieży oraz rozwijanie talentów.


Uroczysty finał odbył się 10 stycznia, tradycyjnie w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu  w obecności gospodarzy, wicestarosty krośnieńskiego Adolfa Kasprzyka, zastępcy burmistrza gminy Jedlicze Ryszarda Zagórskiego oraz zaproszonych gości dyrektorów szkół i placówek kulturalnych, nauczycieli, opiekunów i rodziców.

 

występ


Konkurs rozpoczął się przedstawieniem jasełkowym w wykonaniu uczniów klas II i III ze Szkoły Podstawowej w Jedliczu, pod kierunkiem Jolanty Muzyki i Jadwigi Karamus.
Następnie nagrodzono laureatów konkursu. Jury, miało trudne zadanie wybrać najciekawsze prace spośród 217 zgłoszonych.
Nagrody wraz z gratulacjami i pamiątkowymi dyplomami wręczali wicestarosta krośnieński Adolf Kasprzyk i zastępca burmistrza gminy Jedlicze Ryszard Zagórski.
Nagrody i wyróżnienia przyznano w trzech kategoriach wiekowych.

 

klasy 1 - 3


Szkoły podstawowe klasy I – III
I m.- Łukasz Stachura – Iwonicz – Zdrój
II m. – Martyna Litwin – Iwonicz – Zdrój
III m. – Piotr Albrycht – Lubatówka
Wyróżnienia: Oliwia Starowiejska, Sara Rygiel, Karolina Skraqi – Iwonicz Zdrój; Zuzanna Patla – Lubatówka; Jakub Kusiak – Jaszczew; Weronika Józefczyk, Marta Telega, Wiktor Hanus – Posada Górna.

 

klasy 4 - 6


Szkoły podstawowe klasy IV – VI
I m. – Zuzanna Jaskółka - - Jedlicze
I m. – Armin Kozak – Bóbrka
II m. – Grzegorz Torba – Kopytowa
III m. – Karolina Kludacz – Chorkówka
Wyróżnienia: Emilia Machura, Katarzyna Kraska, Mateusz Harsze – Chorkówka; Katarzyna Majcher, Katarzyna Gierlicka – Kopytowa; Kamil Rajs – Zręcin; Martyna Dołęgowska – Równe; Emilia Balcerzak - Kobylany, Aleksandra Myśliwec – Moderówka, Julia Hawrot – Kombornia.

 

gimnazja


Gimnazja
I m.- Amelia Motyka – Kopytowa
II m. – Patrycja Pelczarska – Zręcin
III m. – Klaudia Stanosz – Zręcin
Wyróżnienia: Martyna Sudoł, Aleksandra Dymczak – Zręcin; Adrian Klamut – Wróblik Szlachecki.

 

prace1

 

prace2

 

prace3

patron powiatu

Polecamy

Kontakt

Krosno, ul. Bieszczadzka 1
Centrala: 13 43 75700
Fax: 13 43 75715
Starosta: 13 43 75713
Wicestarosta: 13 43 75720
Sekretarz: 13 43 75716
 

Biuletyn Informacji Publicznej

Zbywanie Mienia Powiatu
i Skarbu Państwa
(Sprzedaż nieruchomości)

Punkt Potwierdzania

 

Punkt potwierdzania

Rejestracja pojazdów

systemkolejkowy

Zarezerwuj termin

 

Podgląd stanu kolejki:

stankolejki.powiat.krosno.pl

 

SIP

System Informacji Przestrzennej Powiaatu Krośnieńskiego

  • Nasz Powiat 3 2017

 

Podkarpacie stawia na zawodowców

interreg banner