Wybory Samorządowe 2018

wybory samorządowe 2018

W Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Krośnie zwiększono możliwości dotyczące internetowej rezerwacji kolejki.
Zwiększenie limitu ma usprawnić załatwianie spraw związanych z rejestracją pojazdów, poprawić jakość obsługi i przede wszystkim skrócić czas oczekiwania.

system kolejkowy

Internetowa rezerwacja jest dużym udogodnieniem, z którego interesanci coraz częściej korzystają, pozwala umówić się na konkretny dogodny dzień i godzinę z dużym wyprzedzeniem, daje gwarancję, że zostaniemy przyjęci w wybranym terminie  . Wydział Komunikacji odwiedza dziennie od 200 do 300 osób w sprawach związanych tylko z rejestracją pojazdów.

stan kolejki

Rejestrując się przez Internet na stronie www.powiat.krosno.pl lub bezpośrednio na adres: stankolejkipowiat.krosno.pl wpisujemy swoje dane. Wybieramy dostępny dzień i godzinę wizyty w urzędzie. Następnie otrzymujemy zwrotny link aktywujący wraz z kodem. Po zatwierdzeniu termin zostaje zarezerwowany. Korzyści z rejestracji on – line są takie, że wystarczy przyjść 15 minut przed wyznaczoną godziną w danym dniu potwierdzić w biletomacie rezerwację i wydrukować bilet. Dodatkowo istnieje możliwość podglądu kolejki ze strony Starostwa Powiatowego, gdzie na bieżąco można śledzić jej przebieg.
Wsłuchując się w opinie mieszkańców powiatu zmieniono godziny pracy Wydziału Komunikacji. W poniedziałki czas pracy wydłużono do 16.00, w pozostałe dni tygodnia petenci przyjmowani są do godziny 15.00.
Sytuacja w Wydziale jest na bieżąco monitorowana i będzie dostosowywana do potrzeb i aktualnych oczekiwań klientów.

• Nasz powiat VII VIII 2018